Tel: 61 424 40 90,
Gniezno ul. Kawiary 25
www.PizzeriaNaKawiarach.pl

Dowóz

Budynek w którym znajduje się lokal został wybudowany w XXI wieku i pizzę dostarczamy samochodem wykorzystującym technologię XXI wieku. Toyota Prius to samochód hybrydowy czyli posiadający dwa silniki: spalinowy i elektryczny. Podczas jazdy z prędkością do 30 km/h samochód jest napędzany silnikiem elektrycznym. Nie emituje wtedy spalin ani dwutlenku węgla. Nie słychać także silnika spalinowego i samochód porusza się prawie bezszelestnie.
Prosimy mieszkańców Gniezna aby przed wejściem na jezdnię sprawdzili czy nie nadjeżdża samochód. Nawet jeśli nie słychać silnika spalinowego to może zbliżać się samochód "Pizzerii na Kawiarach".

Jesteśmy prawdopodobnie pierwszą restauracją na świecie która dostarcza pizzę samochodem hybrydowym. Ekologiczne samochody Prius są już wykorzystywane np. w Nowym Jorku przez Policję oraz jako taksówki. Samochodem hybrydowym Prius jeżdżą także znane osoby. np. Cameron Diaz, Leonardo DiCaprio, Miley Cyrus, Sting.

Samochód hybrydowy idealnie sprawdza się w ruchu miejskim czyli tam gdzie dostarczamy posiłki. W ten sposób "Pizzeria na Kawiarach" staje się wzorem dla całego świata jak ekologicznie prowadzić pizzerię.

Nasze produkty